İade ve İptal Politikası

İade ve İptal Politikası

İade Politikası

14 günlük iade politikamız bulunmaktadır, bu da ürününüzü teslim aldıktan sonra iade talebinde bulunmak için 14 gününüz olduğu anlamına gelir.

İade için uygun olabilmeniz için, ürününüzü aldığınız gibi, kullanılmamış veya giyilmemiş, etiketleri üzerinde ve orijinal ambalajında olmalıdır. Ayrıca, fiş veya satın alma belgesine ihtiyacınız olacak.

Bir iade başlatmak için bizimle infopatilamba@gmail.com e-posta adresinden iletişime geçebilirsiniz.

İadeniz kabul edilirse, size bir iade gönderim etiketi ve paketinizi nasıl ve nereye göndereceğiniz konusunda talimatlar göndereceğiz. Önce bir iade talebinde bulunmadan bize geri gönderilen ürünler kabul edilmeyecektir.

Her zaman herhangi bir iade sorusu için bizimle infopatilamba@gmail.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Hasarlar ve Sorunlar

Siparişinizi aldıktan sonra ürünü inceleyin ve ürünün kusurlu, hasarlı veya yanlış ürün olması durumunda derhal bizimle iletişime geçin, böylece sorunu değerlendirebilir ve düzeltebiliriz.

İstisnalar / İade Edilemeyen Ürünler

Belirli türdeki ürünler iade edilemez, örneğin bozulabilir mallar (gıda, çiçek veya bitkiler gibi), özel ürünler (özel siparişler veya kişiselleştirilmiş ürünler gibi) ve kişisel bakım ürünleri (güzellik ürünleri gibi). Ayrıca tehlikeli maddeler, yanıcı sıvılar veya gazlar için iade kabul etmiyoruz. Belirli bir ürünle ilgili sorularınız veya endişeleriniz varsa bizimle iletişime geçin.

Maalesef, indirimli ürünler veya hediye kartları için iade kabul edemiyoruz.

Değişimler

İstediğiniz ürünü almanın en hızlı yolu, elinizdeki ürünü iade etmek ve iade kabul edildikten sonra yeni ürünü ayrı bir satın alma işlemi ile almaktır.

Avrupa Birliği 14 Günlük Cayma Hakkı

Yukarıdakilere bakılmaksızın, herhangi bir sebep belirtmeden 14 gün içinde siparişinizi iptal etme veya iade etme hakkına sahipsiniz. Yukarıda belirtildiği gibi, ürününüz aldığınız gibi, kullanılmamış veya giyilmemiş, etiketleri üzerinde ve orijinal ambalajında olmalıdır. Ayrıca, fiş veya satın alma belgesine ihtiyacınız olacak.

Geri Ödemeler

İadenizi aldıktan ve inceledikten sonra, size geri ödemenin onaylanıp onaylanmadığını bildireceğiz. Onaylanırsa, 10 iş günü içinde orijinal ödeme yönteminizle otomatik olarak geri ödeme yapılacaktır. Bankanızın veya kredi kartı şirketinizin geri ödemeyi işleme koyması ve hesabınıza yansıtması biraz zaman alabilir.

Onaylanan iadenizden sonra 15 iş gününden fazla zaman geçtiyse, lütfen bizimle infopatilamba@gmail.com e-posta adresinden iletişime geçin.